1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
23-08-2019
Vārdadienas šodien: Bērtulis, Boļeslavs

IEDEGT GAISMU SIRDĪ...

...UN TICĒT. Visaugstākajam, kurš zina Tavas rūpes, raizes un skumjas. Kurš vada Tevi pa šīs dzīves ceļiem, ļauj paklupt un maldīties, saprast un mācīties. Kurš pasniedz roku, kad ir ļoti, ļoti grūti, un atgādina, ka visam šai dzīvē ir savs laiks.
Ticēt labā uzvarai pār ļauno. Tam, ka ikviens labais darbs, ko esi darījis, nepazūd, bet vairo pateicību, žēlsirdību, prieku un labestību, kā tik bieži dzīvē pietrūkst. Ticēt vecāku vai vecvecāku vārdiem: “Bērniņ, Viņa acis no debesīm raugās un redz ikvienu tavu soli...”
...UN CERĒT. Ka sapņi, kas mīt dziļi, dziļi sirdī, reiz piepildās. Ka ikkatrai dzīvai radībai šai zemē ir vieta un nozīme. Cerēt uz sapratni un dvēseles mieru.
...UN MĪLĒT. Dievu, dzīvi, zemi un cilvēkus. Sākt ar saviem tuvākajiem. Un neaizmirst tos, kurus mīlēt ir visgrūtāk. Vismaz domās un lūgšanās.
Svētīgu Adventes pārdomu laiku!

 

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Sestdiena

Redzu, ka kāds vēl grib pabeigt remontu vai būvi līdz rudens aukstumiem. Tad nu šodien ir īstā diena, lai mainītu logus un durvis, krāsotu, līmētu tapetes un veiktu dažādus apdares darbus. Ilgi neprāto, bet dari, un viss tev izdosies! Naudas taupīšanas nolūkos tapešu līmēšanai vari angažēt savus skolniekus, kuriem turpinās brīvdienas, vai sarunāt savu draugu (draudzeni), kurš (-a) ir atvaļinājumā. Tie, kuri dzīvo ideāli izremontētos apartamentos, var pastrādāt ar dokumentiem. Arī šādi darbi šodien ritēs raiti, bez aizķeršanās. Lai visiem viss izdodas!