1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
25-06-2019
Vārdadienas šodien: Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns

IEDEGT GAISMU SIRDĪ...

...UN TICĒT. Visaugstākajam, kurš zina Tavas rūpes, raizes un skumjas. Kurš vada Tevi pa šīs dzīves ceļiem, ļauj paklupt un maldīties, saprast un mācīties. Kurš pasniedz roku, kad ir ļoti, ļoti grūti, un atgādina, ka visam šai dzīvē ir savs laiks.
Ticēt labā uzvarai pār ļauno. Tam, ka ikviens labais darbs, ko esi darījis, nepazūd, bet vairo pateicību, žēlsirdību, prieku un labestību, kā tik bieži dzīvē pietrūkst. Ticēt vecāku vai vecvecāku vārdiem: “Bērniņ, Viņa acis no debesīm raugās un redz ikvienu tavu soli...”
...UN CERĒT. Ka sapņi, kas mīt dziļi, dziļi sirdī, reiz piepildās. Ka ikkatrai dzīvai radībai šai zemē ir vieta un nozīme. Cerēt uz sapratni un dvēseles mieru.
...UN MĪLĒT. Dievu, dzīvi, zemi un cilvēkus. Sākt ar saviem tuvākajiem. Un neaizmirst tos, kurus mīlēt ir visgrūtāk. Vismaz domās un lūgšanās.
Svētīgu Adventes pārdomu laiku!

 

Laika prognoze

Balvi

Humidity:
Wind: at
/
/
/
/
KWeather is powered by Kaleidoscoop
vadi

Veiksmes prognoze

Trešdiena

Arī šodien joprojām jāsaudzē galva, tāpēc nepārslogojam to ne ar darbu pie datora vai dokumentiem, nepārkarsējamies saulē, nelecam uz galvas atvarā. Tā vēl saimniecībā noderēs. Šodien tāpat kā vakar panākumus darbā mums traucēs gūt spītība un neprasme iziet uz kompromisiem. Toties galvas mums strādās labi, ja pratīsim sevi turēt grožos un būsim labi diplomāti, tad mūsu super idejas var rast dzirdīgas ausis un atbalstu no citiem cilvēkiem. Zobu raušanu, protezēšanu vai citas sarežģītas manipulācijas mutes dobumā, saskaņojot ar zobārstu, labāk atlikt uz nākamo nedēļu.