Lapa atjaunota:
20-08-2019
Vārdadienas šodien: Bernhards, Boriss

Triumfē Iekšlietu ministrijas spartakiādes sacensībās

Salaspils sporta namā aizvadītas Iekšlietu ministrijas 2018.gada spartakiādes sacensības galda tenisā. Meistarību galda tenisa spēlē atkal demonstrēja Valsts robežsardze, kas komandu vērtējumā septiņu komandu konkurencē palika nepārspēti un izcīnīja 1.vietu. 2.vietu ieguva Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda, bet 3.vietā ierindojās Iekšlietu ministrijas apvienotā komanda. Turklāt šajās sacensībās Valsts robežsardzi ar panākumiem pārstāvēja arī Viļakas pārvaldes robežsargi. TATJANA SILINEVIČA (attēlā – ceturtā no kreisās puses) individuālajās sacensībās izcīnīja bronzas vērto 3.vietu. Savukārt ANDREJS ALEKSEJEVS (attēlā – trešais no labās puses) startēja uzvarētāju komandā no Valsts robežsardzes. Vēl robežsargu komandu pārstāvēja Valsts robežsardzes koledžas, Ludzas, Rīgas un Daugavpils pārvalžu robežsargi.

Otrdiena

Neitrāla otrdiena neitrālām nodarbēm, kad saudzējam gan nervu sistēmu, gan galvu. Īpašu uzmanību pievēršot acīm, turklāt īpaši, ja darbojaties pie datora. Vairākas reizes dienā ieteicams šāds vingrinājums: ar plaukstām aizveram acis, atbrīvojam ķermeni un 10-20 sekundes pasēžam ar aizvērtām acīm. Ja sāk sāpēt galva, uzreiz neķerieties pie spēcīgām pretsāpju zālēm. Ja pie rokas ir citrons, tad izdzeriet citronūdeni un ar tā miziņu parīvējiet deniņus. Saka, ka palīdzot. Varbūt ir vērts pamēģināt?