19-04-2024
Vārdadienas šodien: Mirta, Ziedīte

Rakstos

Sadala vietas piemiņas kausā

22. un 23.aprīlī Balvos notika Vjačeslava Kirjanova 8. Starptautiskā piemiņas kausa izcīņa svarcelšanā. Balvu Sporta skolas sportistu rezultāti: svara kategorijā 30 kg Edijs Keišs izcīnīja 1.vietu; sv. kat. 45 kg 1.vietā Dāvis Maks, 4.vietā Alekss Blonskis, sv. kat. 50 kg 4.vieta Ralfam Plavniekam, bet sv. kat. 56 kg 2.vieta Raineram Melnstradam. Kristiāns Panga (sv. kat. 62 kg) ierindojās 4. vietā, bet Edgars Priste (sv. kat. 69 kg) izcīnīja 2.vietu. Sv. kat. 77 kg Artūram Berezovam 5. vieta, Maksimam Fjodorovam 9.vieta. Toties sv. kat. 85 kg zelta medaļu izcīnīja Edijs Oplucāns, bet Lauris Logins (sv. kat. 94 kg) palika septītais. Aigars Kuprišs, startējot sv. kat. 105 kg, izcīnīja 3.vietu.