28-03-2024
Vārdadienas šodien: Agija, Aldonis

Rakstos

Sporta dejotājiem labi panākumi

6.decembrī Balvu Sporta skolas sporta dejotāji piedalījās Latvijas kausa posmā “Dzintarlāsīte 2014”, kas notika Liepājā. Finālā juniori 2D klasē Latīņamerikas dejās 5.vietu izcīnīja Matīss Pošivs un Jūlija Kokoreviča, 6.vietu - Deivids Bebins un Amanda Romka. Matīss un Jūlija E6 klasē izcīnīja godalgoto 1.vietu. Jurģis Milaknis un Evelīna Ločmele juniori I E4 klasē finālā izcīnīja 4.vietu. 7.decembrī Latvijas kausa pēdējais posms notika Siguldā, - “Ziemassvētki Siguldā 2014”. Juniori 2 grupā D klasēs 8 dejās finālā Deivids Bebins un Amanda Romka ierindojās 5.vietā, bet standartdejās viņi ieguva 3.vietu. Iesācēju grupā I un II līmeņa 3 dejās un 4 dejās 1.vietu uzcīnīja Toms Ozoliņš un Dārta  Garā, III līmenī viņiem 2.vieta. I un II līmeņa 4 dejās 1.vieta - Sandim Krivišam un Denijai Sirmajai, III līmenī viņiem 3.vieta. Latvijas kausa kopvērtējumā vislabākos rezultātus sasnieguši Deivids Bebins un Amanda Romka, Latīņamerikas dejās, izcīnot 4.vietu, 8 dejās - 4.vietu, bet standartdejās - 6.vietu valstī. Matīss Pošivs un Jūlija Kokoreviča Latīņamerikas dejās izcīnījuši 3. vietu, 8 dejās - 6. vietu, bet standartdejās - 9. vietu valstī.