28-03-2024
Vārdadienas šodien: Agija, Aldonis

Rakstos

Sacenšas svarcēlāji

22.martā notika Daugavpils BJSS atklātais čempionāts jauniešiem - 1999.g.dz. un jaunākiem sportistiem. Labu sniegumu parādīja trenera Vara Sārtaputna audzēkņi. Izcīnītas divas zelta medaļas: 37 kg sv. kat. 1.vieta - Kristoferam Boldānam un 50 kg sv. kat. 1.vieta - Ralfam Boldānam. Mājās pārvestas arī trīs bronzas medaļas: 45 kg sv. kat. 3.vietu izcīnīja Juris Bozovičs, 50 kg sv. kat. 3.vieta - Mairim Zepam, 77.kg sv. kat. 3.vieta - Laurim Loginam, ceturtais palika Pēteris Rakitovs.
No 28. līdz 30.martam Krievijā, Pleskavā, notika starptautisks turnīrs svarcelšanā “Power Cup” 1996.g. un jaunākiem dalībniekiem. 46 kg sv. kat. 2.vietu izcīnīja Juris Bozovičs, 50 kg sv. kat. 2.vieta - Ralfam Boldānam, 85 kg sv. kat. 2.vieta - Jānim Lauskiniekam, 38 kg sv. kat. 3.vieta - Kristoferam Boldānam. Ceturtais rezultāts savā svaru kategorijā - Ervīnam Dillem.
12. un 13. aprīlī Balvu Amatniecības vidusskolā notiks Vjačeslava Kirjanova piemiņas kausa izcīņas turnīrs svarcelšanā. 12.aprīlī sākums pulksten 12.