1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
19-06-2024
Vārdadienas šodien: Nils, Viktors

Rakstos

Afiša ar 1.septembri (2023.g.)

Balvu Novada muzejā
Līdz 16.septembrim skatāma Elitas Eglītes personālizstāde “Keramika”.


Balvos
Balvu Centrālās bibliotēkas abonementā bērniem skatāma jauna izstāde “Krāsās” – Balvu Mākslas skolas 3.klašu skolēnu darbi. Izstādi būs iespējams apskatīt līdz 2.septembrim.
Balvu Centrālajā bibliotēkā skatāma izstāde “Sadarbības ritmi” – Baltinavas vidusskolas un Balvu sākumskolas aušanas pulciņa dalībnieku darbi. Izstādi būs iespējams apskatīt līdz 30.septembrim.
1. septembrī plkst. 18.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā animācijas filma “Brīnummārīte un Melnais kaķis”. Pirmā pilnmetrāžas filma, kuras pamatā ir visā pasaulē mīlētie Brīnummārītes un Melnā kaķa piedzīvojumi. Filma stāsta par vienkāršu pusaugu meiteni Marineti, kuras dzīve Parīzē izmainās līdz nepazīšanai, kad viņa kļūst par supervaroni vārdā Brīnummārīte. Apveltītai ar maģiskajām radīšanas spējām, Brīnummārītei jāapvieno spēki ar savu pretmetu – Melno kaķi, lai izglābtu Parīzi no jaunā neģēļa, kas pilsētā sējis haosu. Ieejas maksa – EUR 5, bērniem līdz 12 gadu vecumam – ER 3.
1.septembrī no plkst. 22.00 līdz 2.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā notiks unikāla satikšanās ar 80.- 90.gadu Balvu diskotēku dīdžejiem – pionieriem, kas visas nakts garumā spēlēs šī laika iemīļotākās un populārākās dziesmas. Pasākuma laikā gremdēsimies atmiņās autentisku foto projekcijās, būs iespēja sacensties konkursos un enerģiski izdejoties, kas liks sajust vēlreiz kā bija TOREIZ. Īpašs dress code – disco stils, kas ienesīs šajā vakarā vēl vairāk krāsu!
14. septembrī plkst. 19.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā Valmieras teātra viesizrāde “Labie cilvēki”. Lomās: Elīna Vāne, Aigars Apinis, Dace Everss vai Māra Mennika, Rihards Jakovels, Diāna Krista Stafecka, Baiba Valante. Ieejas maksa – EUR 18, eUR 20 un EUR 22.

Baltinavā
Rudens vairs nav aiz kalniem, kas nozīmē, ka arī ikgadējie Grāmatu svētki tuvojas! 14.septembrī plkst. 11.00 kultūras namā atklās pasākumu “Grāmatu svētki Baltinavā”, bet plkst. 11.30 ikvienam interesentam būs iespējams Baltinavas vidusskolā tikties ar brīnišķīgiem autoriem – Eviju Gulbi, Agnesi Aizpurieti, Arlitu Laini, Aivaru Kļavi un Viju Laganovsku.
16.septembrī plkst. 15.00 kultūras namā veltījums senioriem – amatierteātra “Palādas” izrāde “Ontans i vampīri”. Ieejas maksa – ziedojums EUR 1, senioriem (55+) – bez maksas. Īpaši tiek aicināti Baltinavas pagasta seniori, bet pieteikties iespējams arī no citiem pagastiem. Senioriem vietas tiks rezervētas. Lūgums senioriem pieteikties izrādes apmeklējumam līdz 11.septembrim, zvanot pa tālr. 25440049.

Bērzkalnē
2. septembrī plkst. 15.00 ar dziesmām, dejām un teātri noslēgsies vasaras sezona Bērzkalnes pagasta estrādē. Pasākumā piedalīsies Bērzkalnes un Briežuciema pagastu pašdarbnieku kolektīvi.


Bērzpilī
Līdz 1.oktobrim saietu namā apskatāma novadnieces Matildes Gustes austo linu dvieļu izstāde. Izstāde skatāma darba dienās vai iepriekš zvanot pa tālr. 26518493, Iveta.
16.septembrī plkst. 9.00 ainaviski tematiskā parka teritorijā rudens tirdziņš.

Briežuciemā
6.septembrī plkst. 10.00 Briežuciema rokdarbu darbnīcā Skroderu diena. Vietējās šuvējas gatavos auduma ziedus un dekoratīvos spilventiņus. Nāciet talkā!

Medņevā
2.septembrī plkst. 22.00 tautas namā balle. Muzicēs grupa “Divas balsis” no Jūrmalas. Ieejas maksa līdz plkst. 23. 00 – EUR 4, vēlāk – EUR 5.

Vīksnā
1.septembrī plkst. 22.00 tautas namā Zinību dienai veltīta ballīte kopā ar Zinti Krakopu. Ieejas maksa – EUR 5. Galdiņus var rezervēt pa tālr. 20284144.

Žīguros
Mežainākais Latvijas ciems aicina uz meža dienām, kas 9.septembrī priecēs gan lielus, gan mazus.
No plkst. 9.00 Žīguru kultūras nama 2.stāva 3. kabinetā iespējams apskatīt sēņu izstādi, bet Žīguru kultūras nama 2.stāva zaļajā zālē skatāma izstāde “No vienas saknes'”.
Plkst. 9.30 pulcēšanās pie Žīguru autoostas “Žīguri, mostamies kopā!”.
Plkst. 10.00 Žīguru skolas stadionā sporta aktivitātes – orientēšanās sacensības, apbalvošana, silta tēja no biedrības “Virica”.
Plkst. 12.00 Žīguru kultūras namā tikšanās ar Valsts mežu pārstāvi Ludmilu Žukovsku.
No plkst. 13.00 dažādās Žīguru vietās iespējams izmantot lāzertaga, piepūšamo atrakciju un zirgu izjādes pakalpojumus.
No plkst. 14.00 līdz 17.00 blakus Žīguru bibliotēkai skatāma Annas Āzes meža ekspozīcija.
No plkst. 14.00 līdz 16.00 Žīguru bibliotēkā iespējams kopā ar Jolantu Keišu spēlēt galda spēli latgaliešu valodā “ČIPIERKSTNEITS”.
No plkst. 14.00 līdz 17.00 Žīguru MRS stāvlaukumā aplūkojama mežizstrādes traktortehnika.
Plkst. 18.00 Žīguru kultūras nama 55 gadu jubilejas koncerts “No vienas saknes Žīguros”.
Plkst. 22.00 ballīte kopā ar grupu “Tranzīts”. Biļetes iepriekšpārdošanā Žīguru kultūras namā – EUR 5, pasākumu dienā – EUR 7, pēc plkst. 23.00 – EUR 10.

* Pārpublicēšanas gadījumā "Vaduguns" atsauce obligāta

vadi

Veiksmes prognoze


.