1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
21-06-2024
Vārdadienas šodien: Maiga, Milija

Rakstos

Noskaidros galējo vietu sadalījumu

Jau rakstījām, ka noslēgusies Latvijas Futbola federācijas “Dali Dali 3.līgas” regulārā sezona, kurā cīnījās arī Balvu futbola komanda. Tagad čempionāts turpināsies, lai noskaidroto galējo vietu sadalījumu, un ir zināmi pirmo maču norises datumi.

Mūsējie futbolisti startē Austrumu sezonā, pēc pamatturnīra astoņu komandu konkurencē ieņemot 7.vietu. Balvenieši septiņās spēlēs izcīnīja divas uzvaras un cieta piecus zaudējumus, regulāro turnīru noslēdzot ar sešiem izcīnītiem punktiem un negatīvu gūto/zaudēto vārtu attiecību (-27) - desmit bumbas iesistas pretinieku vārtos, bet 37 reizes tās meklētas savos sargātajos vārtos.
Tagad, kad regulārajam turnīram dota finālsvilpe, Austrumu zonas komandas sadalītas divās grupās (katrā pa četrām). Grupā “A” par uzvarām cīnīsies četras labākās komandas, kuras regulāro sezonu noslēdza 1. līdz 4.vietā – attiecīgi FK “Līvāni”, BFC “Daugavpils-2”, “Preiļu BJSS” un FK “Krāslava”. Savukārt grupā “B” notiks cīņa par 5. līdz 8.vietu, kurā spēlēs FK “Ludza”, “Rēzeknes NSS/FK “Saules Puikas”, “Balvi” un “Rēzekne - 2”.
Balveniešiem tuvākais mačs paredzēts 9.septembrī pulksten 16 Maltas stadionā pret “Rēzeknes NSS/FK Saules Puikas”. Pēc tam 23.septembrī pulksten 16 būs vēl viena izbraukuma cīņa pret “Rēzekne-2” futbolistiem uz “OC Rēzekne” mākslīgā laukuma. Savukārt 30.septembrī pulksten 14 ikviens līdzjutējs aicināts uz mājas maču Rugāju stadionā pret FK “Ludza”. Jāpiebilst, ka visiem mačiem galvenā būtība ir sportiskais princips, jo neviena no komandām, piedzīvojot zaudējumus un ieņemot pēdējo vietu, no “Dali Dali 3.līgas” ārā nekritīs un tur varēs turpināt startēt arī nākamajā sezonā.
Atbalstīsim savējos!

vadi

Veiksmes prognoze


.