1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
16-07-2024
Vārdadienas šodien: Estere, Hermīne

Rakstos

Atdod parādus izcilniekiem

Pagājušajā nedēļā Balvu Kultūras un atpūtas centrā nu jau bijušais novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs sumināja mūspuses izcilniekus, kuri dažādu iemeslu dēļ nebija saņēmuši viņiem piešķirtos apbalvojumus. Zīmīgi, ka svētku mirkli uzbūra viesmākslinieku duets Ieva Sutugova un Jānis Moisejs. Balvu novada Atzinības rakstus saņēma deviņi darbarūķi, kā arī neizpalika vēl divas balvas.


Jānis Kuļšs. Uzņēmējam bijušais novada vadītājs Atzinības rakstu pasniedza par nozīmīgu ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā Balvu novadā.

Irēna Leišavniece. Mūsu bērnu audzinātāju sumināja par ilggadēju, profesionālu un radošu darbu pirmsskolas izglītības iestādē "Sienāzītis".

Guntra Ozoliņa. Atzinības rakstu saņēma par profesionālu, atbildīgu un godprātīgu darbu uzņēmumā SIA “SENDA Dz” un rūpēm par mazo balveniešu pareizu uzturu.

Priecē dziedātāji. Viesmākslinieku duets Ieva Sutugova un Jānis Moisejs izcilniekus ne tikai iepriecināja ar skaistām dziesmām, bet arī aicināja būt aktīviem. Piemēram, iemācīties dažādus aplausu veidus.

Dominiks Svarinskis. Svinīgajā pasākumā ilggadējais pedagogs ieradās kopā ar mazmeitiņu Austru no Rīgas, kura no sirds priecājās, ka vectēvam piešķirts Atzinības raksts par mūža ieguldījumu pedagoģiskajā un vadības darbā, par augtu profesionalitāti skolas izaugsmes veicināšanā.

Vija Tūmiņa. Pārtikas tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmums “Senda Dz” patiesi var lepoties ar čakliem darbiniekiem, tostarp Viju, kuru apbalvoja par profesionālu, atbildīgu un godprātīgu darbu uzņēmumā SIA “SENDA Dz” un savu zināšanu nodošanu jaunajiem darbiniekiem.

Ingus Zaharāns. Treneris vairākkārt ir saņēmis dažādus apbalvojumus. Tagad viņa īpašumā ir arī Atzinības raksts par audzēkņu izciliem panākumiem futbolā un Balvu novada atpazīstamības veicināšanu.

Uldis Sprudzāns. “Laiks restartam, lai dzīvot būtu interesanti,“ par Uldi rakstījām 28.jūnija laikrakstā. Viņš Atzinības rakstu saņēma par ilggadēju un profesionālu darbu Balvu novada pašvaldības aģentūrā “San-Tex” un nozīmīgu ieguldījumu Balvu pilsētvides veidošanā, labiekārtošanā un attīstībā.

Pēteris Annuškāns. Interesanti, ka Pēteris Atzinības rakstu saņēma Pēterdienā. “Šodien negrēko!“ pēc svinīgā svētku mirkļa viņam vēlēja Uldis Sprudzāns. Pats Pēteris atzina, ka vārdadienā viņam nekad nav bijusi iespēja pabūt koncertā. “Bija jauki,“ piebilda viņš. Un patiesi vārdadadienas gaviļnieks gavilēja – Pēteris Atzinības rakstu saņēma par ilgstošu darbu un ieguldījumu uzņēmējdarbības attīstībā Balvu novadā.

Ināra Kaņepe. Medicīnas darbinieci apbalvoja ar Atzinības rakstu par godprātīgu, nesavtīgu un profesionālu darbu medicīnas nozarē un nozīmīgu ieguldījumu Balvu novada iedzīvotāju veselības aprūpes nodrošināšanā.

Saņem Gada balvu uzņēmējdarbībā 2020. Uzņēmējs, SIA “Kiči RC” valdes loceklis Raimonds Celmiņš saņēma balvu “Gada lauksaimnieks“.

Inta neko nezina. Balvu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un IT nodaļas vadītājas Ilutas Mežules sagatavotajā preses relīzē par cildināmiem cilvēkiem izcēlās Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksts Intai Kaļvai par nozīmīgu ieguldījumu izglītības nozarē un izglītības sistēmas attīstībā ar piebildi: “Inta neko nezina! Noslēpums līdz rītvakaram.” Taujāta, kāds ir noskaņojums pēc apbalvojuma saņemšanas, Inta atklāja, ka par Atzinības rakstu zinājusi: “Tāpat tas ir patīkams pārsteigums. Viennozīmīgi darīts, kā arī ieceru, ir daudz. Ļoti ceru, ka jaunais mācību gads notiks klātienē. Nē, par to esmu 100% pārliecināta. Jūlijs un augusts ritēs 1.septembra gaidu zīmē, jo būs daudz un dažādu jautājumu, piemēram, par ventilāciju skolās, darba organizāciju un citām saimnieciskām lietām. Neapgūta vēl ir arī nometņu nauda. Vasara būs nemierīga – negulēsim jūrmalā un neskaitīsim zvaigznes. Izglītības ļaudīm miera nebūs. Kad apstāsimies? Nekad! Jāapbēdina tie, kuri saka, ka man ir diploms kabatā un tagad varu līdz pensijai dzīvot. Nebūs tāda vairs nekad un nevienā profesijā. Ir jāpieņem izaicinājums mūža garumā. Diploms kabatā ir tikai sākums lielām mācībām”.

Juristi
vadi

Veiksmes prognoze


.