1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Lapa atjaunota:
30-10-2020
Vārdadienas šodien: Adīna, Nadīna, Ulla

Rakstos

Pasākumu afiša ar 7.oktobri

Balvu Novada muzejā
* Piecās muzeja ekspozīciju zālēs mūsdienīgi atspoguļotas Ziemeļlatgalei raksturīgās tēmas un vietējās vērtības.
* Novadniekam - ģenerālim Valdim Matīsam veltīta ekspozīcija. q Ekspozīcija “Balvi senajās fotogrāfijās”.
* Ekspozīcija “Ziemeļlatgale Latvijas neatkarībai”.
*  Līdz 31.oktobrimn izstāde no muzeja krājuma “Edvīns Andersons un viņa laikabiedri”.  
Balvu Sakrālās kultūras centrā
Izstāde “Kultūras mantojuma izpēte”- starptautiskā plenēra dalībnieku radošais pētījums (Latvija, Somija).
Balvos
12.oktobrī plkst. 15.00 Balvu muižā svētku pēcpusdiena Balvu pilsētas vecākajai paaudzei “SVĒTKI JUMS - 50 UN VAIRĀK” . Ar mums kopā būs Smiltenes Tautas teātra aktieris Aigars Veldre, dziedātājs Sandris Dubovs. Prieku un labu omu vairosim ar līdzpaņemtu groziņu. Ieeja bez maksas.
Balvu pagastā
 4.oktobrī plkst. 19.00 tautas namā brīvais mikrofons ikvienam “Es gribēju Jums pasacīt...”  dzeja, mūzika, tēja, āboli, rudens smaržas un mīlestības piestrāvota gaisotne visiem, kas raksta dzeju, mūziku, un visiem, visiem, kas atnākuši klausīties un baudīt rudenīgo vakaru. Mīļi aicināts ikviens uz kopā būšanu dzejas mūzikas vakarā!
Zinta Purena gleznu izstādes atklāšana.
10.oktobrī plkst 19.00 Noras Vētras Muižnieces 100. dzimšanas dienai veltīts pasākums. Tikšanās ar autores dēlu - mākslinieku Ģirtu Muižnieku.
Balvu pagasta dramatiskā kolektīva izrāde Nora Vētra Muižniece “Māsas”.
Bērzkalnes pagastā
12.oktobrī plkst. 19.00 Rubeņu saieta namā RUDENS ražas balle (groziņā līdzi var paņemt kādu ražas brīnumu un kādu ziemai sagatavotu gardumu).
Briežuciemā
5.oktobrī plkst. 19.00 aicinām esošos un bijušos deju kolektīva “Pāris” dalībniekus uz kopīgu tējas vakaru ar mūziku un izklaidēm. Jautrākam vakaram līdzi varat paņemt arī savu groziņu, nopietnus un nenopietnus stāstījumus par kolektīvā izdejoto laiku. Aicinām visus tos, kuri dejojuši kolektīvā no 1994.gada. Vienalga, vai dejots 25 gadus, vai īss laika sprīdis! Lūgums par dalību paziņot līdz 1.oktobrim Zitai vai Skaidrītei.
Kubulos
2.novembrī kultūras namā grupas “APVEDCEĻŠ” koncerts “no 19 uz 20...”. Koncertu vadīs un par nenopietni nopietnu noskaņu gādās aktieris Jānis Kirmuška. Biļešu cena iepriekšpārdošanā Eur 5, uz vietas Eur 7. Biļetes var iegādāties Kubulu kultūras namā pie vadītājas un Balvu muižā lietvedes kabinetā.
 Lazdulejā
Līdz 7.oktobrim rudens ražas izstāde.
Tilžā
4.oktobrī plkst. 15.00 kultūras namā Bērnu un jauniešu dramatiskā pulciņa “Spogulēni” pirmā nodarbība. Gaidīsim drosmīgus, aktīvus, enerģiskus bērnus no 10 līdz 14 gadiem, kuri vēlas spēlēt teātri.
5.oktobrī plkst. 17.00 (pēc andeles rīta gadatirgū) ikgadējie “Patalči” ar tautas muzikantu, deju kopu piedalīšanos. Sirsnīgi gaidīsim Tilžas pagasta seniorus, viņu bērnus, mazbērnus, draugus, kaimiņus, paziņas. Nāciet droši! Kartupeļu pankūku un danču pietiks visiem. Ja vēlies ko īpašu, tad jāpaņem savs groziņš.
27.oktobrī plkst.12.00 cirka izrāde “Pasakainā planēta”. Biļetes cena - EUR 5.
Baltinavā
19.oktobrī  kultūras namā no plkst. 21.00 līdz 4.00 “OTTO” jubilejas ballīte. Viesi Kaspars Markševics, “Rolise” un grupa “Tonick” no Cēsīm. Starplaikos darbosies  “Pārsteigumu skapis” un Dj ML. Ieejas maksa līdz plkst. 22.00 - EUR 4, vēlāk Eur 5.
Rugāju novadā
5.oktobrī plkst. 17.00 Rugāju tautas namā koncerts “Freska satiek fresku”. Piedalās: Rīgas kultūras centra “Iļģuciems” vokālais ansamblis “Freska” un senioru vokālais ansamblis “Krētas freska”, vadītāja Zaiga Lazdiņa - Radziņa.
Instrumentālisti Lenards Gotlubs un Adriana Marta Gotlupe. Koncertmeisters Māris Žogots. Ieeja bez maksas.
18.oktobrī plkst. 19.00 Lazdukalna saietu namā amatierteātra “Zibšņi” teātra izrāde “Tāva meitas”.
18.oktobrī pulksten 22.00 Lazdukalna saietu namā balle. Spēlē Ginc&Es. Ieeja līdz plkst. 23.00 -  EUR 4, vēlāk - EUR 5.
26.oktobrī plkts. 18.00 Lazdukalna pagasta saietu namā   amatierteātru diena, tēma “Politika ir kā burbulis”.
Šķilbēnos
12.oktobrī plkst. 19.00 kultūras centrā  “Rekova”  amatierteātra izrāde “Tēva meitas”, ieeja brīva.
18.oktobrī no plkst.  14.00 līdz 16.00 kultūras centrā  “Rekova” bērnu disenīte ar burbuļu lietu, ieeja brīva.
Medņevā
19. oktobrī plkst. 18.00 vokālo ansambļu  sadziedāšanās svētki “Vai var atņemt dziesmu?”, piedalās Viļakas, Balvu, Rēzeknes novadu dziedātāji. Ieeja brīva. Plkst. 22.00 balle, muzicēs “Gints &Es”,  ieeja līdz plkst. 23.00 - EUR 3, vēlāk - EUR 3,50.
Viļakā
13.oktobrī  plkst.15.00 kultūras namā  SVĒTDIENAS TIKŠANĀS dzejā, dejā, dziesmā “Krāsu, domu un skaņu virpulī...”. Piedalās kultūras nama dziedošie un dejojošie kolektīvi. Aicinām visus, kuriem patīk dzeja, deja, dziesma vai vienkārši ir interesanti skatīties un klausīties, svētdienas pēcpusdienu pavadīt dzejas un mūzikas valstībā.
21.oktobrī  plkst.10.00 kultūras namā  LILIPUTU CIRKS no Ukrainas.  Ieejas maksa - EUR 3.

 

Grāmatu svētki Balvos
Kad rudens vēji būs noplēsuši koku krāsainos mēteļus, svinēsim Grāmatu svētkus Balvos. 18.oktobrī apgāds Zvaigzne ABC parūpēsies, lai mūsu puses ļaudis varētu satikt grāmatu autorus.

Tikšanās ar autoriem 18.oktobrī plkst. 11.00 svētku atklāšanā Balvu pamatskolā.
Šogad svētkos piedalās:
Inga Jēruma par “teātra bērniem” – tiem, kuri no bērna kājas vecāku darbavietu ir sajutuši no aizkulisēm. Tikšanās plkst. 12.30 Tilžas pagasta bibliotēkā.
Laura Vinogradova par pavisam īstu, dzīvu, svaigu un zaļu mežu, kurā dzīvo visvisādas radības. Satiksim plkst. 12.00 PII “Sienāzītis” un plkst. 14.00 PII “Ieviņa”.
Inese Dreimane par Rīgu, 20.gs. 30.gadu beigās un laiku, kad sāka griezties necilvēcības, melu, varmācības dzirnas. Sastopama būs  plkst. 12.00 Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā un plkst. 13.50 Balvu Valsts ģimnāzijā.
Dzintars Tilaks par pakaļdzīšanos un zagļu ķeršanu, nakšņošanu neparastās vietās, par piedzīvojumiem un satiktiem cilvēkiem. Tikšanās plkst. 11.30 Balvu Mūzikas skolā un plkst. 13.00 Balvu pamatskolā.
Zane Raičenoka-Raišonoka par sivēnmeiteni Bertu, kas vēlējās kļūt par princesi. Interesentus gaidīs plkst. 12.00 un 13.30 Balvu pamatskolā.
Ieva Melgalve par tehnoloģiju attīstību, kas maina mūsu priekšstatus par dzīvību un nāvi. Ar lasītājiem tiksies plkst. 12.00 Balvu valsts ģimnāzijā un plkst. 13.50 Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā.
Maruta Kusiņa par savvaļas ziedu daudzveidību, augu izmantošanu ārstniecībā. Ar interesentiem tiksies plkst. 12.00 Sociālajā dienestā un plkst. 14.00 Kubulu kultūras namā.
Gundega Sēja par noplēšamā kalendāra tapšanu. Tikšanās plkst. 12.30 Balvu pagasta bibliotēkā un plkst. 14.00 Sociālajā dienestā.
Maija Pohodņeva un Modris Pelsis “Aliansē pret vēzi”, par vēža dabu, nebeidzamu kauju, ārstniecības augiem, sēnēm, atveseļošanos. Tikšanās plkst. 12.00 Kubulu kultūras namā.
Evija Gulbe  par dzejoļu radīšanu un pārdošanu, spēlēšanos un blēņošanos. Sastopama būs plkst. 12.00 Stacijas pamatskolā.
Piepildītu tikšanās laiku visiem svētku dalībniekiem!

 

vadi

Veiksmes prognoze


.